500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Saha şartlarında dahi kullanabileceğiniz single mode ve bir core yapıdadır.Bir cm’nin bile altında güvenli bükülme yarıçapına sahip (G.657.A2) bu fiber kablo özellikle keskin dönüşlerin yer aldığı kullanımlarda büyük avantaj sağlar.Ayrıca iç ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz LSZH (Düşük duman yoğunluğu ve sıfır halojen gazı) yapıdadır.Fiber kablo çevresinde yer alan çelik teller sayesinde gerilme direnci  yüksek ve kablo çekimi sırasında oldukça güvenli bir deneyim sunar.Ayrıca kablo çekim işleminin daha güvenli ve çok daha kolay olması için kutu içinde makara sistemine sahiptir.

Uygulama

İç ve dış ortam kullanımına uygundur.

Renk

Beyaz

Boyutlar

Kablo Boyutları 3.00 x 2.00mm, Çelik tel boyutları 0,4mm

Ağırlık Kg/Km

Ortalama 7.8 Kg

Kablo ve Fiber Türü

LSZH (Düşük duman yoğunluğu ve sıfır halojen gazı)/G.657A2

Konnektör tipi

SC-SC Konnektör

Kayıp dB/Km

Ortalama 1310Nm için 0.4dB ,1550Nm için 0.3dB

Min.Bükülme Yarıçapı

7.5mm (Statik)

Çalışma Sıcaklığı

-60~+70