Fiber Optik Havai Outdoor Drop Kablo (1 Core) 500Metre

 1.527,50

Çelik teller ile güçlendirilmiş bu fiber internet kablosu iç ve dış ortamlarda kullanılabilir.Genel olarak GPON uygulamaları ve fiber media converter için tercih edilmektedir.Uçlarında yer alan fast konnektörler ile hazır halde sunulan bu fiber kablo, istenilen metrajlarda sarım yapılabilir .

Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

Sadece 989 adet kaldı.
+
  Aynı Gün Kargo: May 23 – May 24

Saha şartlarında dahi kullanabileceğiniz bu fiber optik kablo single mode ve bir core yapıdadır.Bir cm’nin bile altında güvenli bükülme yarıçapına sahiptir. (G.657.A2) Bu özelliği keskin dönüşlerin yer aldığı kullanımlarda büyük avantaj sağlar.Ayrıca iç ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz LSZH (Düşük duman yoğunluğu ve sıfır halojen gazı) yapıdadır.Fiber internet kablosu çelik telleri sayesinde gerilme direnci  yüksek ve kablo çekimi sırasında oldukça güvenli bir deneyim sunar.Ayrıca kablo çekim işleminin daha güvenli ve çok daha kolay olması için kutu içinde makara sistemine sahiptir.

Ağırlık 12 kg
Uygulama

İç ve dış ortam kullanımına uygundur.

Renk

Beyaz

Boyutlar

Kablo Boyutları 3.00 x 2.00mm, Çelik tel boyutları 0,4mm

Ağırlık Kg/Km

Ortalama 7.8 Kg

Kablo ve Fiber Türü

LSZH (Düşük duman yoğunluğu ve sıfır halojen gazı)/G.657A2

Konnektör tipi

Konnektörsüz,yanlızca kablo

Kayıp dB/Km

Ortalama 1310Nm için 0.4dB ,1550Nm için 0.3dB

Min.Bükülme Yarıçapı

7.5mm (Statik)

Çalışma Sıcaklığı

-60~+70

Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler