Fiber Optik Patch Cord SC/UPC-LC/UPC Duplex

 107,25

Fiber optik patchcord yada fiber jumper olarak adlandırılır.SC/UPC-LC/UPC fiber konnektör ile  bu single mode ve duplex yapıdaki patchcord,tüm fiber optik uygulamalarında özellikle SFP modüller üzerinde kullanılır.

Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

+
  Aynı Gün Kargo: May 23 – May 24

Patch kablo/Patch Cord SC/UPC-LC/UPC Duplex

Single mode 9/125,Duplex yapı

2 metre standart boy

LSZH (Düşük duman yoğunluklu sıfır halojen gazı salınımı)

G657.A1 (10mm bükülebilme yarıçapı)

2mm kalınlığa sahiptir

Ağırlık 0,2 kg
konnektör tipi

SC/UPC-LC/UPC

Bükülme yarıçapı

G.657.A1 10mm güvenli bükülme yarıçapı

Fiber core sayısı

2 Adet (Duplex)

Fiber türü

Singlemode 9/125

Kablo kalınlığı

2mm

Kayıp dB

≤0.3

Çalışma Scaklığı

-40°C ~ +75°C

Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler