Teslimat


Siparişiniz, 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürününüz firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmasıyla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Ürünler; ambalajına zarar vermeden, eksiksiz, hasarsız ve teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için; E-mail adresinize gönderilmiş olan e-arşiv faturanızın çıktısı alınarak veya ürün ile beraber gönderilen fatura çıktısı ile, üzerine sipariş detayında bulunan kargo takip numarasının yazılması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

Gelen ürün öncelikle NRL Teknoloji iletişim san. tic. Ltd. şti. tarafından incelenir. NRL Teknoloji Ltd. üründe  herhangi bir  tahrip durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre NRL Teknoloji Ltd’’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

Firmamızın bilgilerini paylaşacağı kargo firması ile ücretsiz olarak iade gönderiminizi sağlayabilirsiniz.Firmamızın anlaşmalı olmadığı  kargolar ile yapılan iadelerde ücretsiz kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır. 

İADE ADRESİ:

NRL TEKNOLOJİ İLETİŞİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Yıldırım Mahallesi Havai Sokak No:4/B Bayrampaşa İSTABUL

Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler