Patch-Cord ve Pigtail

  • Fiber Ek Koruyucu (100 Adet)  130,00

    Fiber Ek Koruyucu 40mm (100 Adet)

    2985 adet stokta

  • Stokta Yok
    Fiber Optik Pigtail SC APC  32,50

    Pigtail SC/APC, SM, G.657.A1,0.9mm,1.5m Beyaz

    Stokta yok

  • Stokta Yok
    SC Pigtail SM 9/125  32,50

    Pigtail SC/UPC  Single Mode  G.657.A1 0.9mm 1.5m Beyaz

    Stokta yok

  • Stokta Yok
    Fiber Optik Patch kablo SC/APC-SC/UPC  55,25

    Fiber optik patch kablo/patch cord yada fiber jumper olarak adlandırılır.SC/APC-SC/UPC  fiber konnektörleri ile  bu single mode ve simplex yapıdaki patch cord,genel olarak FTTX yada GPON  uygulamalarında kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

    Stokta yok

  • Fiber Optik Coupler/Adaptör SC-Duplex  12,35

    Fiber optik adaptör yada fiber optik coupler olarak adlandırılır.İki fiber optik kabloyu birbirine en düşük sinyal kaybı ile eklemek için kullanılır.SC/UPC simplex yapıdaki bu adaptör genel olarak FTTX yada GPON uygulamalarında tercih edilir.Patchcord,fiber optik dağıtım kutusu,pigtail,fiber patch panel  yada PLC splitterlerde kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

  • Stokta Yok
    Fiber Optik Adaptör SC/APC Simplex  6,50

    Fiber optik adaptör yada fiber coupler olarak adlandırılır.İki fiber optik kabloyu birbirine en düşük sinyal kaybı ile eklemek için kullanılır.SC/APC simplex yapıdaki bu adaptör genel olarak FTTX yada GPON triple play uygulamalarında tercih edilir.Patchcord,fiber optik dağıtım kutusu,pigtail,fiber patch panel  yada PLC splitterlerde kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafı üzerindeki video ikonuna tıklayın!

    Stokta yok

  • Fiber Optik Adaptör SC/UPC Simplex  6,50

    Fiber optik adaptör yada fiber coupler olarak adlandırılır.İki fiber optik kabloyu birbirine en düşük sinyal kaybı ile eklemek için kullanılır.SC/UPC simplex yapıdaki bu adaptör genel olarak FTTX yada GPON uygulamalarında tercih edilir.Patchcord,fiber optik dağıtım kutusu,pigtail,fiber patch panel  yada PLC splitterlerde kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

  • Fiber Optik Patch Cord SC/UPC-LC/UPC Duplex  107,25

    Fiber optik patchcord yada fiber jumper olarak adlandırılır.SC/UPC-LC/UPC fiber konnektör ile  bu single mode ve duplex yapıdaki patchcord,tüm fiber optik uygulamalarında özellikle SFP modüller üzerinde kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

  • Fiber Optik Patch kablo SC/UPC-SC/UPC Duplex  107,25

    Fiber optik patchcord yada fiber jumper olarak adlandırılır.Her iki ucunda SC/UPC fiber konnektör bulunan bu single mode ve duplex yapıdaki patchcord,tüm fiber optik uygulamalarda  kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

  • Fiber Optik Patchcord LC/UPC-LC/UPC Duplex  107,25

    Fiber optik patchcord yada fiber jumper olarak adlandırılır.Her iki ucunda LC/UPC fiber konnektör bulunan bu single mode ve duplex yapıdaki patchcord,tüm fiber optik uygulamalarında özellikle SFP modüller üzerinde kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

  • Patchcord SC/APC simplex  55,25

    Fiber optik patchcord yada fiber jumper olarak adlandırılır.Her iki ucunda SC/APC fiber konnektör bulunan bu single mode ve simplex yapıdaki patchcord,genel olarak FTTX yada GPON triple play uygulamalarında kullanılır.

    Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler