Fast Konnektör SC/UPC (Fiber Konnektör)

 22,43

Fiber konnektör ,Fast konnektör yada Quick konnektör olarak adlandırılırlar.Bir fiber optik kabloyu sahada füzyon cihazına ihtiyaç duymadan bir dakikadan daha kısa sürede sonlandırmanıza olanak tanır. Fast Konnektör, konnektör gövdesine yerleştirilen bir fiber ucun mekanik olarak sabitlenmesini ve hizalanmasını sağlayan önceden parlatılmış konnektörlerdir.

Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

+
  Aynı Gün Kargo: May 23 – May 24

Fast Konnektör SC/UPC

100 Adet konnektörle birlikte kendine özel kesici ve sıyırıcısı hediye!

Konnektör uzunluğu 50mm

3mm kablo için uygundur

Fiber optik dalgaboyu 1310nm/1550nm

Ekleme kaybı ≤0.3dB max≤0.5dB

Geri dönüş kaybı ≥50dB(UPC)≥55dB(APC)

Boyutlar 5 x 5 x 50 mm

Ağırlık 0,01 kg
Boyutlar 23 × 22 × 22 cm
Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler