SuperFast Konnektör SC/UPC (Fiber Konnektör)

 22,43

SuperFast konnektörle fiber optik kablonuzu füzyon cihazına ihtiyaç duymadan 1 dakikadan daha kısa bir sürede sonlandırabilirsiniz.

100 adet konnektörle birlikte kendi kesici ve sıyırıcısı hediye!

 

Sadece 2566 adet kaldı.
+
  Aynı Gün Kargo: May 23 – May 24

Fast Konnektör SC/UPC

1 dakikadan daha kısa bir sürede sonlandırma yapılabilir.

Konnektör uzunluğu 50mm

3mm kablo için uygundur

Tekrar kullanılabilir

Fiber optik dalgaboyu 1310nm/1550nm

Ekleme kaybı ≤0.3dB max≤0.5dB

Geri dönüş kaybı ≥50dB(UPC)≥55dB(APC)

Boyutlar 5 x 5 x 50 mm

Ağırlık 0,01 kg
Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler