500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Patchcord SC/APC Simplex

Single mode 9/125,Simplex yapıdadır

2 metre standart boydadır

LSZH (Düşük duman yoğunluklu sıfır halojen gazı salınımı)

G657.A1 (10mm bükülebilme yarıçapı)

2mm kalınlığa sahiptir

Kablo uzunluğu

2 Metre

konnektör tipi

SC/APC-SC/APC

Bükülme yarıçapı

G.657.A1 10mm güvenli bükülme yarıçapı

Fiber core sayısı

1 Adet (Simplex)

Fiber türü

Singlemode 9/125

Kablo kalınlığı

2mm

Kayıp dB

≤0.3

Çalışma Scaklığı

-40°C ~ +75°C

Hoşunuza gidebilir…