Fiber Optik Duvar Prizi Adaptör ve Pigtail ile Birlikte

 60,68

Fiber optik duvar soketi yada fiber optik duvar prizi olarak adlandırılır.Soket ile birlikte SC/APC (simplex) adaptör,pigtail ve fiber ek koruyucu set halindedir.Genel olarak FTTX ve GPON uygulamalarında kullanılır.

Ayrıntılı bilgi için ürün fotoğrafındaki video ikonuna tıklayın!

+
  Aynı Gün Kargo: Haz 22 – Haz 23

Fiber Optik Duvar Prizi SC/APC Simplex Adaptör ve Pigtail ile Birlikte

Yanlızca iç mekan uygulamalarda tercih edilmelidir

Fiber kablo için güvenli bir bükülme mesafesi sunar

ABS plastikten üretilmiştir

Boyutlar 86*86*22mm

Ağırlık 0,2 kg
SKU: DVR-PRZ-SC-APC-01 Kategori , Tags: ,
Close Sepetim
Close Recently Viewed
Close
Close
Kategoriler